تبلیغات
لینک ها و عکس های داغ داغ داغ

یاس


لینک ها و عکس های داغ داغ داغ
از سرتاسر اینترنت 
جست و جو
سرچ گوگل


تبلیغات
سامانه پیام کوتاه رایگان
فروشگاه اینترنتی قم
نویسندگان
نظر سنجی
چی دوس دارید؟






تبلیغات
فروشگاه اینترنتی قم
 متهمانی که پس از تجاوز به دختر جوان در باغ متروكه او را به قتل رساندند

سه جوان كه متهمند بعد از كشاندن دختری جوان به باغی متروكه در كرج به او تجاوز كرده و جانش را گرفته‌اند در جلسه محاكمه اتهام‌شان را انكار كردند و گفتند در قتل دختر جوان نقشی ندارند.................

متهمانی که پس از تجاوز به دختر جوان در باغ متروكه او را به قتل رساندند

بقیه در ادامه مطلب


به گزارش اعتماد، روز 24 فروردین ماه سال 87 پیكر نیمه جان دختری به‌نام ساناز به بیمارستانی در شهریار منتقل شد.

 پزشكان پس از معاینه ساناز پی بردند او علایم حیاتی ندارد. به این ترتیب مرگ وی تایید و موضوع به پلیس گزارش شد. در جریان تحقیقات معلوم شد سه پسر جوان به نام‌های وحید، مجید و حمید دختر جوان را به بیمارستان منتقل كرده‌اند.

به این ترتیب سه مظنون بازداشت شدند تا پشت پرده مرگ ساناز را برملا كنند. آنها مدعی بودند با ساناز دوست بودند و از علت مرگ وی اطلاعی ندارند اما وقتی تحقیقات ادامه یافت معلوم شد سه پسر جوان به ساناز تجاوز كرده و باعث مرگش شده‌اند.

به این ترتیب سه متهم به‌طور تخصصی تحت بازجویی قرار گرفتند. هر چند ابتدا آنها حاضر به پذیرش این اتهام نبودند اما در ادامه جزییات این جنایت را شرح دادند. به این ترتیب پرونده آنها به شعبه 74 دادگاه كیفری استان تهران فرستاده شد و آنها بعد از محاكمه به صورت غیرعلنی به قصاص محكوم شدند. از آنجا كه متهمان به این رای معترض بودند پرونده به دیوانعالی كشور فرستاده شد.

قضات دیوان پس از بررسی محتویات پرونده حكم را نقض و پرونده را بار دیگر به دادگاه فرستادند. در همین حال خانواده مقتول اعلام كردند از خواسته اولیه‌شان منصرف شده و متهمان را بخشیده‌اند. در دور تازه رسیدگی به این پرونده كه صبح دیروز در شعبه 71 دادگاه كیفری استان تهران به ریاست قاضی نورا... عزیزمحمدی برگزار شد ابتدا وحید در جایگاه ایستاد تا در برابر اتهام قتل و تجاوز به عنف از خود دفاع كند.

 او گفت: یكی از دوستانم شماره تلفنم را به ساناز داده بود. او از تبریز به تهران آمده بود و خانواده‌اش از او اطلاعی نداشتند. او گفت دانشجو است و جایی برای ماندن ندارد. ساناز از من خواست برای دو سه روز از او نگهداری كنم. من هم با دوستانم هماهنگ كردم و قرار شد به باغی متروكه در ملارد برویم. چهار نفری به سمت باغ راه افتادیم اما در بین راه ساناز گفت حالش خوب نیست. او از ما خواست برایش قرص ترامادول بخریم. به باغ رفتیم و او قرص‌ها را خورد. در ادامه با او رابطه برقرار كردیم و شب خوابیدیم. اما صبح كه بیدار شدیم او بی‌حال بود. فورا او را به بیمارستان رساندیم اما گفتند فوت شده است.

 متهم ادامه داد: من اتهام رابطه با مقتول را قبول دارم. این رابطه با میل خودش بود اما اتهام قتل را قبول ندارم. دومین متهمی كه از خود دفاع كرد مجید بود. او گفت: من اتهامم را قبول ندارم. ساناز با میل خودش با ما به باغ آمد و ما در مرگ او نقشی نداریم. او یك مشت از قرص‌ها را با هم خورد و احتمالا همین موضوع باعث مرگش شد.

در ادامه حمید به عنوان سومین متهم در جایگاه ایستاد. او كه صاحب باغ است، گفت: وقتی ساناز قرص‌ها را در دستش گرفته بود من زیر دستش زدم و قرص‌ها روی زمین ریخت. می‌خواستم قرص‌ها را نخورد اما او با من دعوا كرد و از من خواست دخالت نكنم. بعد هم قرص‌ها را خورد و صبح وقتی بیدار شدیم او بی‌حال بود.

به دنبال دفاعیات سه متهم ختم جلسه اعلام و 5 قاضی دادگاه وارد شور شدند.



طبقه بندی: لینک های داغ، اخبار، جامعه،
برچسب ها: متهمانی که پس از تجاوز به دختر جوان در باغ متروكه او را به قتل رساندند، تجاوز در باغ متروکه، قتل در باغ، تجاوز، تجاوز به دختر،
[ شنبه 14 دی 1392 ] [ 12:43 ب.ظ ] [ حامد الف ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

داغ ترین لینک ها و عکس ها و اخبار از سراسر اینترنت
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
اس ام اس
نظر سنجی
نظر سنجی
قالب بلاگفا حافظ پارس خودرو
My title page contents